Logi sisse

Privaatsuspoliitika

Esileht / Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie koduleht on: https://keilarattapood.ee. Meie ettevõtte nimi on KRP Trade OÜ, registrikood 11360983. Asume aadressil: Paldiski mnt 31, Keila 76607. Kontakt: info@keilarattapood.ee

Kommentaarid

Kogume lehele jäetud kommentaaride andmeid, kommenteerija IP aadressi ja infot brauseri versiooni kohta, et tuvastada spämmi.

Pärast kommentaari heakskiitmist on kommenteerija profiil avalikult näha kommentaari kontekstis.

Meedia

Kui laete üles pilte veebilehele, siis vältige pildi asukoha lisamist, kuna teised veebilehe kasutajad võivad asukoha piltidest välja võtta.

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, saate lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestamise. Sellisel juhul ei pea te järgmisel korral enda andmeid uuesti sisestama. Sellised küpsised kehtivad üks aasta.

Kui külastate meie sisselogimislehte, paigaldame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see kustutatakse, kui sulgete brauseri.

Sisselogimisel seadistame ka mitu küpsist, et salvestada teie sisselogimisandmed ja ekraanikuva valikud. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised aasta. Kui valite “Jäta mind meelde”, püsib teie sisselogimine kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, siis sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Kui muudate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID-d. See aegub 1 päeva pärast.

Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne) teistelt veebisaitidelt. Manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja oleks külastanud teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlust selle manustatud sisuga. Sealhulgas võivad jälgida teie suhtlust manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Kellega me kogutud infot jagame

Kui te palute salasõna uuendamist, siis lisatakse uuendamise e-kirja teie IP aadress.

Kui kaua me andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed tähtajatult. Seda selleks, et saaksime kõik järelkommentaarid automaatselt ära tunda ja heaks kiita, selle asemel, et neid modereerimisjärjekorras hoida.

Kasutajate jaoks, kes registreeruvad meie veebisaidil (kui neid on), salvestame ka nende esitatud isikuandmed nende kasutajaprofiilis. Kõik kasutajad saavad oma isikuandmeid igal ajal näha, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Veebisaidi administraatorid saavad seda teavet ka näha ja muuta.

Kasutaja õigused

Kui teil on sellel saidil konto või olete jätnud kommentaare, võite taotleda eksporditud faili teie kohta säilitatavatest isikuandmetest, sealhulgas kõigist teie poolt meile edastatud andmetest. Samuti võite taotleda, et kustutaksime kõik teie kohta säilitatavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.

Kuhu saadetakse andmeid

Külastajate kommentaare võime kontrollida automaatse rämpspostituvastusteenuse kaudu.

Tagasi üles
Lisatud ostukorvi
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Küpsiste teade

Meie leht kasutab küpsiseid, et parandada veebilehel kasutajakogemust.